PTT Paraya İhtiyacı Olana Yardım Ediyor! Anında Başvurana 80.000TL Kredi İmkanı

PTT paraya ihtiyacı olana yardım ediyor; Vatandaşın önem ve ferahını sağlamaya çalışarak hizmet veren kurumlar arasında olan PTT’den güzel bir haber daha geldi. PTT acil olarak paraya ihtiyacı olanlara kefilsiz şartsız kredi şansı vereceğini açıkladı. 80.000 TL’ye kadar vereceği hizmette 36 aya kadar geri ödeme imkânı da veriyor. PTT emekli kredilerini alan vatandaşlara hizmet veren PTT Bankası ile anlaşmalı olan bazı bankalar bulunmaktadır.

PTT Paraya İhtiyacı Olana Yardım Ediyor

Bu bankalar ve kampanya isimleri şöyledir: Aktif BANK, ‘’Ne Kolay Emekli Kredisi’’ başlığı altında kampanyasını açıklamaktadır. Türk Ekonomi Bankası (TEB), ‘’Emekliye Özel Kredi Kampanyası’’ olarak emeklilere özel kampanya yapmaktadır. Deniz Bank, yapacağı kampanyayı ‘’Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi’’ olarak yayınlamıştır. Halk Bank, ‘’Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’’ ve Ziraat Bankası ‘’Emeklinin Artısı Kredi Paketi’’ olarak kampanyalarını yayınlamışlardır. Peki PTT’den kredi nasıl alınır? Bütün haberle ilgili detaylar! SED Yardımı Nedir? Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

PTT Kredisi Nasıl Alınır? Ne yapmalıyız?

PTT birçok görev ile insanlara son hızla hizmet sağlayan bir kuruluştur. PTT Bank’ta paraya ihtiyacı olan emekli müşterilerinin kredi çekme isteklerini ‘’PTT SMS Kredi’’ hizmeti ile sunarak SMS üzerinden alabilmeye başlandı. Nakit paraya acil olarak ihtiyacı bulunan vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numarası ile 3050’ye SMS göndermesi gerekiyor. Başvurduktan sonra hizmetin onaylanmasıyla kredi tutarları başvuran kişiye sunuluyor. Ardından direkt olarak PTT Banka hesaplarına aktarılarak diledikleri gibi kullanmalarını sağlıyor. PTT Krediye başvurma şartları nelerdir? PTT düşük faiz oranlarıyla ve herkese uygun olan ödeme yöntemleri sunmasıyla genellikle emeklilere hizmet sunmaktadır.  PTT şubelerine kefil ve teminatsız olarak bu krediden yararlanabilmektedir. PTT’nin bu hizmeti yani Emekli kredilerinin vadesi 3 aydan 60 aya kadar uzamasıyla 1.200 TL’den 15.000 TL’ye kadar kredi hizmeti sağlamaktadır.

Emeklilere Faizsiz Kredi Sağlayan Bankalar Hangileridir?

Emekli vatandaşlar kısıtlı maaş sorunu ve geçimsizlik yüzünden krediye başvurmaktadırlar. Bu noktada özellikle faizsiz olmasına dikkat ederler. Faizsiz olarak kredi sağlayan bankalar ise şu bankalardır: Ziraat Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankasıdır. Burada yer alan bankalar sizlere sundukları belirli şart ve koşullar altında dilediğiniz gibi faizsiz kredi çekmenize izin vermektedir.

Gizli Hazineleri Keşfedin


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir