BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

BİM kaçta açılıyor? BİM mağazaları ile Türkiye'deki perakende satış marketi olmaya devam ederken 1995 yılında ilk olarak 21 mağaza ile hayata geçmiştir. Amacı tüketicilere kaliteli ve ucuz ürünleri temin ederek toptan alıp son kullanıcıya ulaştırmak için bir nevi aracılık yapmaktadır.

BİM Kaçta Açılıyor?

BİM kaçta açılıyor sorusu çok sorulmaktadır. BİM marketler zinciri olumsuz giden şartlar gereği devlet yetkililerin belirlemiş olduğu saatler bulunuyor. Düşük, orta ve yüksek riskli illerde BİM açılış saati sabah 07:00 olarak belirlenmiştir. Çok yüksek riskli illerde ise bu saat 10:00 olarak düzenlenmiştir. Sokağa çıkma yasağı olduğu pazar günleri düşük ve orta riskli illerde 07:00'da, yüksek ve çok yüksek riskli illerde 10:00'da açılıyor.

BİM Kaçta Kapanıyor?

BİM kaçta kapanıyor sorusunu merak edenlere de kısa bir cevap olarak; düşük, orta ve yüksek riskli illerde hafta içi ve cumartesi günü saat 20:00'de kapanıyor. Çok yüksek riskli illerde ise 17:00'da kapanıyor. Pazar günleri sokağa çıkma yasağı olduğunda, düşü ve orta riskli illerde 20:00'de, yüksek ve çok yüksek riskli illerde 17:00'de kapanıyor. A101 Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Çalışma Saatleri

BİM Hafta İçi Saat Kaçta Açılıyor?

BİM hafta içi saat illerin risk durumuna göre açılış saatleri değişmektedir. Düşük, orta ve yüksek riskli illerde 07:00'da, çok yüksek riskli illerde 10:00'da açılıyor.

BİM Hafta Sonu Saat Kaçta Açılıyor?

BİM hafta sonu saat kaçta açılıyor sorusunu soranlar için korona virüs kapsamında illerin risk haritasına göre açılış saatleri belirlenmiştir. Cumartesi günü düşük, orta ve yüksek riskli illerde 07:00'de, çok yüksek riskli illerde 10:00'da açılıyor. Pazar günü sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlar düşük ve orta riskli illerde 07:00'de, yüksek ve çok yüksek riskli illerde 10:00'da açılıyor.

BİM Hafta Sonu Açık Mı?

BİM hafta sonu açık mı? BİM hafta sonu da açıktır. Ancak olası bir durum söz konusu olduğunda yani tam anlamında hiç bir şekilde sokağa çıkılmayacak denildiği zaman açık olmamaktadır.

BİM Hafta İçi Saat Kaçta Kapanıyor?

BİM hafta içi saat kaçta kapanıyor soranlar için, illerin risk durumuna göre kapanış saati belirlenmiştir. Düşük, orta ve yüksek riskli illerde 20:00'de, çok yüksek riskli illerde 17:00'de kapanıyor.

BİM Hafta Sonu Saat Kaçta Kapanıyor?

BİM hafta sonu saat kaçta kapanıyor; Cumartesi günü düşük, orta ve yüksek riskli illerde 20:00'de, çok yüksek riskli illerde 17:00'de kapanıyor. Pazar günü eğer sokağa çıkma yasağı bulunuyorsa düşük ve orta riskli illerde 20:00'de, yüksek ve çok yüksek riskli illerde 17:00'de kapanıyor. BİM Yardım Kartı Nasıl Alınır?

BİM Kaça Kadar Açık?

BİM kaça kadar açık konusunu detaylı olarak sizlere vermiş olduk. İllerin risk durumuna göre açılış ve kapanış saatleri değişmektedir. Aklınıza takılan sorular olursa yorum kısmına yazmanı yeterli olacaktır.

BİM Çalışma Saatleri

BİM çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri düşük, orta ve yüksek risk bulunan illerde 07:00 ile 20:00 saatleri arasındadır. Çok yüksek riskli illerde ise 10:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri sokağa çıkma yasağı olduğunda ise; düşük ve orta risk bulunan illerde 07:00 ile 20:00 saatleri arasında, yüksek ve çok yüksek risk bulunan illerde de 10:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

BİM Kaç Şubesi Var?

BİM kaç şubesi var diye merak ediyorsanız dünya genelinde Fas ve Mısır'da da mağazaları bulunduğu için toplam olarak 2020 başlarında 8.348 mağazası bulunuyor.

Gizli Hazineleri Keşfedin


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir